Apple vydal velkou sérii záplat, které jsou určeny prakticky všechny systémy a aplikace firmy: iOS, macOS,, watchOS, tvOS, Safari a iCloud pro Windows. Mezi 18 opravenými zranitelnostmi v iOS je i jedna, která může odemknout zařízení bez zadání hesla (přesněji, chyba se týká funkce automatického odemknutí při párování iPhonu a AppleWatch, když telefon jde odemknout i bez spárovaných hodinek). Jiná chyba na úrovni jádra umožňuje vzdálené spuštění kódu. Nový iOS má číslo 10.2.1.
Apple uvolnil i záplaty pro své další produkty. Opravy prohlížeče Safari řeší především problémy na úrovni jádra WebKit. Aktualizovaná verze nejnovější macovského OS Sierra má pak číslo 10.12.3.
Plug-in pro Chrome, který umožňuje pracovat s videokonferenčním systémem Cisco WebEx, obsahoval zranitelnost umožňující škodlivým webům přístup k počítači – tj. při návštěvě stránky mohlo dojít i ke vzdálenému spuštěné kódu. Stačí, aby v URL (včetně neviditelných rámů) byl obsažen určitý řetězec. Problém objevil Tavis Ormandy z Google Project Zero, demonstroval ho na Windows, kdy web takto mohl vzdáleně spustit kalkulačku, ale problém mohou mít i další OS. Cisco vydalo záplatovanou verzi 1.0.3, ovšem objevily se názory, že problém tím beze zbytku vyřešen není.
General Electric uvolňuje aktualizaci pro své průmyslové řídicí systémy (ICS, SCADA), zranitelná verze umožňovala útočníkům krádeže přístupových oprávnění. Na problém upozornila firma Positive Technologies. GE uvádí, že problémy (CVE-2016-9360 a další) ale nelze zneužít vzdáleně.
Western Digital opravil svou zálohovací službu My Cloud Mirror. Na problém upozornil Kacper Szurek z Esetu. Zálohovací služba do cloudu samozřejmě vyžadovala přístup k úložišti z Internetu, přitom přihlašovací formulář obsahoval chybu umožňující vsunutí příkazu. Opravená verze My Cloud Mirror má číslo 2.11.157.